Holistická Nutriční Optimalizace

HOLFIT Holistická Nutriční Optimalizace

HOLISTICKÁ NUTRIČNÍ OPTIMALIZACE

je zaměřená na to, aby jste se naučili, jak se správně stravovat podle vašeho holistického typu. Každý člověk je totiž individuální, a to co funguje pro jednoho většinou nefunguje pro druhého.

Holistická Nutriční Optimalizace se skládá z několika fází. Tyto fáze mají za úkol resetovat metabolismus, očistit a zregenerovat organizmus a optimalizovat hormony.

Náš program Vám pomůže zhubnout přebytečné kilogramy především z tukových zásob, získáte opět energii a budete vypadat a cítit se skvěle.

Celý program trvá 3 – 4 měsíce, kdy každý měsíc monitorujeme Vaše výsledky a upravujeme podle potřeby, abyste dosáhli svého cíle.

V programu používáme potraviny, které jsou běžně dostupné, takže nemusíte mít obavy, že budete muset jíst jídlo, které ani nedokážete vyslovit. 🙂

Vše je založeno na holistických principech, a proto v našem programu využíváme jak východní, tak západní poznatky z oblasti zdravé výživy. Vše upravujeme tak, aby to bylo pro každého jedince vytvořeno pro jeho potřeby.

Nemusíte počítat žádné kalorie, představíme vám, jak si pomocí jednoduchých pomůcek zvolit optimální množství potravin ve správném složení pro váš holistický typ.

Program 1 měsíc

NE – ČLEN     2.400,- CZK
ČLEN SILVER 1900,- CZK
ČLEN  GOLD 1400,- CZK

Rádi vám vše předstvím u šálku BIO čaje nebo BIO kávy 🙂

Team HOLFIT