Jóga

HOLFIT Strala Jóga

STRALA JÓGA

je založena primárně na přirozeném pohybu podpořeném dýcháním a naslouchání vlastnímu tělu.

Strala jóga je revoluční pohybový systém, který přináší svobodu a upřednostňuje pohyb před statickými pozicemi. Je vhodná pro všechny úrovně, protože učí pohybu pro dobrý pocit a každý tak praktikuje jen to, co je pro něj nejlepší. Nejsou v ní žádná očekávání. Nabízí prostor a strukturu pro každého, kdo chce plynout a rozhýbat své tělo.

Má trochu rebelský nádech, protože se při ní nepraktikují některé prvky klasické jógy, které mohou být pro některé lidi nepohodlné. Strala se totiž snaží vytvořit příjemná a bezpečná místa, kde se všichni mohou uvolnit a cvičit bez jakéhokoliv strachu, obav nebo úzkosti. Každý se pak při cvičení snadněji napojí na své tělo a naslouchá mu, protože jeho pozornost není odváděna pryč.

Chcete mít zdravější a krásnější tělo, klidnou mysl a vůbec celkově zářit? Přijďte načerpat energii, najít rovnováhu a zkusit se spojit se svým tělem. Váš pohyb bude víc než jen pózy, protože Strala dává pohybu svobodu a plyne jako tanec.

Díky Strala józe budete uvolnění, kreativní, intuitivní, ale i silnější, flexibilnější a celkově zdravější a radostnější.

Co si vzít s sebou?
  • pohodlné oblečení
  • deku nebo mikinu a ponožky na závěrečnou relaxaci
  • vlastní jogamatku
  • ručník

 

REGISTRACE