Holistická Pohybová Optimalizace

Holistická pohybová optimalizace
 
HOLISTICKÁ POHYBOVÁ OPTIMALIZACE

pomáhá dostat Vaše tělo zpět do kondice. Tento regenerační program Vám pomůže optimalizovat a aktivovat svalové řetězce, podpořit Vaši CHI energii, zlepšit držení těla a vyrovnat svalové dysbalance.

Holistická Pohybová Optimalizace navazuje na Holistickou Pohybovou Diagnostiku, kde zjišťujeme pomocí funkčního a svalového testu, stav Vašeho organizmu. Na základě výsledků diagnostiky zvolíme pro Vás ten nejlepší postup, abychom Vás dostali zpět do kondice.

V tomto programu se zaměřujeme na kompenzační korekce, spirální stabilizaci páteře a zdravotní cvičení.

Pro koho je vhodná?

Pro všechny (ženy, muže, dospělé, děti), kteří vnímají, že jejich pohybový aparát potřebuje změnu, sportovce, kteří potřebují zlepšit výkon, anebo využít tento program jako vhodnou formu Po-Rehabilitačního tréninku. Pokud jste po zranění a absolvovali jste rehabilitaci a/nebo fyzioterapii, ale necítíte, že Vaše tělo je v kondici jako bylo před zraněním, tak Vám tato optimalizace pomůže dostat se zpět do formy.

1 hodina

NE – ČLEN     1490,- CZK
ČLEN SILVER 1240,- CZK
ČLEN  GOLD 990,- CZK

 
Holfit terapie mi po bolestivém úrazu zad pomohly rychle a efektivně uvolnit ztuhlé svalstvo a díky tomu jsem mohla začít mnohem dříve rehabilitovat. Každá terapie byla vždy jasně cílená na konkrétní skupiny svalů a vždy znatelně zlepšila můj stav. Nemalým benefitem je také úžasný osobní,velice pozitivní přístup Holfit týmu.

Veronika Oldfield
Ahoj Jirko, nejdříve bych ti chtěla poděkovat za včerejšek, fakt moc díky :-). No a jak se dnes cítím? Musím říci, že zatím báječně i po 6hodinovém spánku (normálně potřebuji 7-8hod.) jsem vstala z postele čilá a plná elánu a celkově se mi zdá, že moje tělo je zrelaxované 🙂

Helena M.