Privátní (Infra a Finská) Sauna

HOLFIT Privátní Infra Sauna

PRIVÁTNÍ INFRA SAUNA

Zregenerujte si své tělo v naší INFRA Sauně, ve které jsou zabudované infrazářiče Phillips Vitae s téměř kompletním spektrem záření a léčivými učinky.

Tyto infrazářiče stimulují krevní oběh, zvyšují rozpínavost tkání, zlepšují elasticitu a napětí, ztuhlost svalstva, vaziva a šlach. Prokazatelně také snižují otoky, bolest, zastavují záněty a urychlují hojení. Technologie Phillips Vitae působí pozitivně při léčbě chorobných zánětlivých procesů kůže, zlepšují její prokrvení, likvidují viry a bakterie. Díky vyzařování světla a tepla navíc poskytují účinnou psychickou relaxaci. Takže se stává, že během 20 min. Vás přestavá bolet hlava, po 30 minutách se uvolní záda, šíje, krk a nohy, a po 40 minutách se budete cítit kompletně zregenerovaní.

 

Ať už jste sportovec, maminka od dětí, senior, nebo trávíte čas v kanceláři a potřebujete ztuhlému tělu ulevit, zregenerovat, zrelaxovat nebo si jen odpočinout, tak určitě najdete zalíbení v naší Infra Sauně. Někdo také upřednostňuje nižší teploty, oproti klasické sauně, kde se mu hůře dýchá.

Tuto relaxaci si samozřejmě užíváte sami privátně, aniž by Vás někdo rušil. (Vhodná pro 1 osobu)

 
HOLFIT Privátní Finská Sauna

PRIVÁTNÍ FINSKÁ SAUNA

Sauna je místo odpočinku pro tělo i ducha. Pomáhá rozproudit krev, podporuje látkovou výměnu, snižuje svalové napětí a má relaxační účinky. Otužováním posilujete obranyschopnost organismu a ubráníte se tak nachlazení.

Pro správnou účinnost sauny se doporučuje pravidelnost. Finská studie dokazuje, že pravidelné saunování snižuje riziko kardiovaskulárních chorob a tím prokazatelně prodlužuje život.

Na jaře nám pomáhá saunování k jarním očistným programům, v létě pak k vyrovnávání venkovních teplot s klimatizvanými místnostmi nebo autem, na podzim je to prevence proti chřipkám a v zimě k zahřátí a relaxaci.

Naše privátní finská sauna je vhodná pro 4 osoby. Během Vaší procedury Vás nebude nikdo rušit. To Vám pomůže k ještě efektivnějšímu odpočinku, relaxaci a regeneraci.

 
Během našeho zkušebního provozu neplatíte členství a máte možnost, vyzkoušet si veškeré služby jako ČLEN-GOLD.
Případné dotazy rádi zodpovíme.
1 osoba/hodina

NE – ČLEN     450,- CZK
ČLEN SILVER 350,- CZK
ČLEN  GOLD 250,- CZK

2 osoby/hodina

NE – ČLEN     800,- CZK
ČLEN SILVER 600,- CZK
ČLEN  GOLD 400,- CZK

3 osoby/hodina

NE – ČLEN     1110,- CZK
ČLEN SILVER 810,- CZK
ČLEN  GOLD 510,- CZK

4 osoby/hodina

NE – ČLEN     1400,- CZK
ČLEN SILVER 960,- CZK
ČLEN  GOLD 600,- CZK