Rok 2015 je rokem dřevěné Kozy (Ovce)

HOLFIT - Drevena KozaRok dřevěné kozy (ovce) (19.2.2015 – 7.2.2016) dle čínského kalendáře.

Náročný a rychlý rok Dřevěného Koně předává 19. února svou vládu kreativnímu, jemnému a mateřskému roku Dřevěné Kozy/Ovce a trvat bude až do 7. února roku 2016.

Z Kozy vyzařuje vždy spokojenost a pohoda. Ve svém nitru je šťastná a její dobrá nálada ovlivní celý čínský rok. Nastávající doba slibuje mnohá překvapení, příchod zajímavých možností a příležitostí k prožití nového. Přinese mnoho inovativních nápadů v podnikání, pro ty, kteří se touží posunout kupředu a u mnoha zástupců znamení zvěrokruhu i k mnohým pozitivním změnám, ale neochotu dřít jako dřív.

Na druhou stranu jistá tvrdohlavost Kozy zaručuje, že konflikty dříve vzniklé se pravděpodobně neskončí. Koza symbolizuje i jakousi zatvrzelost a neochotu ke kompromisům a může se nepříjemně projevit v konfliktních situacích.

Bezstarostnost Kozy může způsobit, že lidé budou nakloněni tomu více si užívat a utrácet peníze, ne však v oblasti hazardu. Velké akce a nákupy by se měly přesunout až na konec tohoto nadcházejícího roku.

V roce Kozy bude pozornost hodně zaměřena i na mezilidské vztahy, seznamování a navazování nových milostných vztahů.

V roce Kozy bychom se měli zaměřit na náš jídelníček a omezení přísunu sacharidů (mohou se vyskytnout problémy se slinivkou, žaludkem a obezitou celkově).

Symboly:

Prvek dřeva v roce Kozy zaručuje úspěchy lidem pracujícím v oblastech věd (chemie, lékařství) a uměleckých směrů.

Dřevo je symbolem růstu, vytrvalosti, rozvoje, rozšíření prostoru kolem sebe, komunikace.

Symbol stromu symbolizuje zakořeněnost, ctění tradic a úctu k hodnotám.

Ve znamení Kozy se skrývá potenciál Ohně. Příznivě se projeví v  oborech dopravy, sportu a zábavy. Ovšem tato energie ohně hrozí přírodními pohromami, jako lesní požáry, zemětřesení. Obezřetnost se též vyplatí i u řízení motorových vozidel.

Vychutnejte si tedy ty euforické pocity:

upřímnost, vášeň a nesobeckost přinesené v hodnotách roku Kozy.

Ať je pro vás rok dřevěné kozy (ovce) úspěšný.

Team HOLFIT

Leave a Comment (0) ↓